Inne

Kiedy udać się z córką do sklepu z biustonoszami?

Trudno jest zorientować się, kiedy nadszedł czas, aby kupić córce jej pierwszy stanik. Doświadczenie to może być zarówno emocjonalne (i niezręczne) dla rodzica, jak i dla córki. Niektóre dziewczyny zgodzą się, że nadszedł czas na ich pierwszy stanik, a inne dziewczyny nie będą chciały nawet o tym słyszeć, by odwiedzić sklep z biustonoszami. Obie postawy są normalne.

Wybór pierwszego stanika

Jak zapewne zauważyłeś, istnieje mnóstwo biustonoszy, które nie są odpowiednie dla młodych dziewcząt i nastolatków. Wiele z tych marek jest sprzedawanych nastolatkom, ale w żadnym wypadku dziewczęta, i których rozwój piersi dopiero się zaczyna, nie potrzebują seksownej koronki i nie będą w stanie wypełnić biustonoszy push-up – ani ich nie potrzebują! Dlatego wybór najlepiej zacząć już w domu – usiąść z córką i spojrzeć na to, co oferują sklepy online. To zmniejszy stres związany z rozpoczęciem zakupów. Zastanów się też, gdzie Twoja młoda dama będzie nosić swój stanik. Będzie go nosić w szkole, być może pod mundurkiem, czy będzie uprawiać sport i biegać po boisku. Istnieje mnóstwo opcji biustonoszy, które świetnie nadają się do noszenia na co dzień i można je również nosić podczas uprawiania sportu, bez konieczności zmiany. Sprawdź różne opcje.

Co ma do zaoferowania sklep z biustonoszami?

Staniki treningowe są dobrym rozwiązaniem, gdy piersi Twojej córki nie są jeszcze wystarczająco duże, aby zmieścić się w stanik o standardowym rozmiarze. Biustonosze treningowe mają niewielkie lub żadne wypełnienie oraz podszewkę, więc jeśli Twoja młoda dama czuje się niezręcznie i niekomfortowo z powodu tego, że widać jej sutki, prawdopodobnie nie jest to najlepsza opcja.