Inne

Drukowanie naklejek reklamowych – od czego zacząć?

Reklama firmy odgrywa ogromne znaczenie, ponieważ ma bezpośrednie przełożenie na sprzedaż i rozpoznawalność marki. Dlatego warto zadbać o wysoką jakość materiałów reklamowych. Drukarnia Avatar wydrukuje niemal wszystko, w tym naklejki różnymi technikami i w dowolnym rozmiarze. Drukowanie naklejek reklamowych należy przede wszystkim zacząć od projektu. Pliki przygotowane w odpowiednich formatach zapewnią wyższą jakość wydruku. Dlatego projekt odgrywa bardzo istotną rolę w całym procesie. Najlepiej jeśli dostarczony plik będzie w kolorystyce CMYK, formacie PDF, skali 1:1, rozdzielczości 150 dpi.

Jakie są rodzaje naklejek reklamowych?

W naszej drukarni możesz zamówić drukowanie naklejek reklamowych na różne sposoby. Oto kilka z nich:

  • druk solwentowy – jest to popularna technika druku naklejek reklamowych różnego rodzaju. Mogą to być produkty wielkości kilku centymetrów, jak i duże płachty drukowane z brytów i wyklejane na powierzchniach stoisk targowych. Drukowanie naklejek reklamowych tym sposobem następuje na foliach monomerycznych z szarym lub białym klejem.
  • druk naklejek na folii polimerowej – jest odpowiedni do oklejania samochodów lub innych nierównych powierzchni. Laminat błyszczący stosowany jest na zewnątrz budynków, a laminat matowy – w ich wnętrzach.
  • naklejki OWV (one-way vision) to naklejki perforowane na różnego rodzaju powierzchnie transparentne.
  • naklejki Backlit są rodzajem kliszy z klejem, które można wkleić na frontową płytę pleksi.

Jak wydrukować naklejki reklamowe w naszej drukarni?

Drukowanie naklejek reklamowych może być procesem szybkim i dokładnym, pod warunkiem odpowiedniego przygotowania. Jeśli potrzebujesz dopytać o szczegóły, dowiedzieć się jak wykonuje się wydruk naklejek lub ile czasu zajmie drukowanie naklejek reklamowych, to koniecznie skontaktuj się z nami. Z przyjemnością dzielimy się swoim doświadczeniem i nie pozostawimy żadnego pytania bez odpowiedzi. Napisz do nas na email lub zadzwoń, w ten sposób możesz także złożyć zamówienie na określonego rozmiaru na naklejki reklamowe. Gotowe naklejki możemy dostarczyć na terenie całej Polski, przy czym paczki wysyłane firmą kurierską mają nieco dłuższy termin dostawy.