Inne

Zdrowe odżywianie zwierząt

Jak już zostało wspomniane, dbamy o zdrowe odżywianie naszych czworonożnych porzyjaciół. Staramy się pomóc w doborze jedzenia i odpowiedniej karmy. Pamiętajmy, że zwierzęta nie żyją dłużej od nas, a co za tym idzie musimy zadbać o ich odpowiednie odżywianie. Zdrowa karma jaką oferujemy, jest przede wszystkim dopasowana do potrzeb i opracowana na bazie naturalnych składników. Weterynarz w Sulejówku, to jednym słowem najlepszy z możliwych wyborów. To nie tylko weterynarz, ale i charakter. Weterynarz odpowiednio dobierze rodzaj karmy, dla określonych zwierząt. Na pewno zadbamy o to, aby w karmie znalazła się odpowiednia ilość włókna.

Karma dla gryzoni

Weterynarz w Sulejówku weterynarzwesola.pl zadba nie tylko o codzienne pożywienie dla psa czy kota, ale także o odpowiedni pokarm dla gryzoni. Pamiętamy, że tego typu zwierzęta jedzą także produkty pochodzenia zwierzęcego, jak i roślinnego. Wiemy jak zadbać o odpowiednią dietę. Starannie dobieramy także diety bogate w warzywa. Często przygotowujemy dla zwierząt także odpowiednie mieszanki, które zapewnią naszym pupilom witalność na lata. Wiemy, że zwierzaki podobnie jak ludzie potrafią wybrać tylko te składniki, które im odpowiadają. Dbamy o wartość odżywczą.

Dlaczego dbanie o zwierzęta jest takie ważne?

W dzisiejszych czasach żyjemy zbyt szybko, co za tym idzie często zapominamy, o odpowiednim odżywianiu. Starajmy się także nie zapominać o zwierzętach. Weterynarz w Sulejówku pozwoli nam odpowiednio zadbać o naszych czworonożnych przyjaciół, trzymając się przy tym określonych reguł i terminów takich, jak chociażby szczepienia. To u nas będą mogli Państwo zaszczepić swojego czworonoga, ale również zadbać o jego paszport. To u nas zyskają Państwo wiele porad z profilaktycznego punktu widzenia. Pielęgnacja zwierząt, wydawanie opinii i orzeczeń, leczenie, kastracja to wszystko jest bardzo ważne. Wypisujemy także recepty na odpowiednie leki, które mogą Państwo zrealizować. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby Państwa zwierzęta mogły poczuć się jak w domu.